Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Nowe Ramoty

Nowe Ramoty, warmińsko-mazurskie

  • 1 766 750 zł
  • 11 445 m²
  • 154,37 zł/m²

Zdjęcie

Alina Stańczyk

Skontaktuj się

Działka budowlana Nowe Ramoty

Nowe Ramoty, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
31 marca 2026

1 766 750 zł

11 445 m²

154,37 zł/m²

Działka budowlana Nowe Ramoty

Zaktualizowane: 31 marca 2026

1 766 750 zł 11 445 m² 154,37 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 1 766 750 zł (154,37 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 11 445 m²
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do sprzedaży oferujemy działkę o powierzchni 1,1445ha położoną w miejscowości Nowe Ramoty, gmina Łukta, powiat ostródzki. Grunt objęty MPZP gminy Łukta, pozwalający na budowę domu, dojazd do działki drogą widoczną na zdjęciach - nabywamy udział w drodze.
Działka zlokalizowana na pięknych mazurskich wzniesieniach, na uboczu, z widokiem na jezioro Nowe Ramoty, kilkaset metrów od jeziora Marąg. Na sprzedaż także działka obok o powierzchni 6091m2. (...)

Agent

Alina Stańczyk

58 520 73...

58 520 73 30

605 658 010

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Alina Stańczyk

58 520 73...

58 520 73 30

605 658 010

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości